gogoras...

Prodüksiyon

Gogoras her bir danışanını özel ve özgül olarak kavramaya çalışır. Bu yüzden ilkin temel stratejisini ve taktiğini, danışanının kurumsal oluşumuna, gelişimine ve dinamiklerine odaklar. Danışanını bir şirket kurmanın kolaylığı ile marka yaratmanın ve markayı sürdürülebilir bir gelişim içinde yaşatmanın zorluğu arasındaki gerilimden kurtarmak için uygun bir vasata yerleştirir. Böylece danışanını gerçekçi ve doğru çözümlerle başlangıç yapmaya teşvik eder. Yani bir marka yaratmanın ilk adımının potansiyellerin gerçekçi ve doğru şekilde aktüelleştirilmesinden geçtiğini, danışanı ile paylaşır. O halde Gogoras sadece danışanlarının karşısında bir şirket olarak değil, müşterek olarak vardır. Tam da bu yüzden Gogoras, sadece, müşterekliğini baştan kabul edecek danışanlarla birlikte marka oluşturmanın ve pazarda markanın vizyonunun ve misyonunun gerçekleştirilmesinin peşine düşer.

Fotoğraf ve video çekimleri

Profesyonel olarak çekilen fotoğraf ve videolar, firma, marka, ürün ve yapılan hizmetler hakkında insanlara bilgi ve fikir verir. Tanınmasına ve hatırlanmasına katkı sağlar. Fotoğraf ve videonun bireyler üzerinde yarattığı etkinin bilincinde olan bir firma, müşterilerinin beklentileri ile ihtiyaçlarına uygun kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri görsel ortamı sunmalıdır.
Fotoğraf ve video çekimlerinde, çekimi yapanın yeteneği, ışık, renk ve kompozisyon bilgisi ve kullanılan ekipmanın kalitesi de önem taşımaktadır. Doğru kişi ve doğru ekipman sayesinde daha estetik ve daha kaliteli çekimler yapılır.

• Ürün, İç Mekân, Dış Mekân, Tesis, Kongre-Seminer-Toplantı Fotoğraf ve video çekimi
• Kurumsal Tanıtım Videoları, Röportaj, Reklam video çekimi

Gogoras, fotoğraf ve video çekimi konusunda profesyonel ekip ve cihazları ile hizmet vermektedir. Uzman ekibimiz, resimler ve videolar üzerinde optimizasyon, montaj, dijital manipülasyon, efekt uygulamalarını yapar. Kurgu çalışması sonrası teslim eder.

2D - 3D Animasyon

2D animasyon videoları, tasarlanan resim ve grafiklerin 2 boyutlu olarak hareket ederek belirlenen bir senaryoya uygun şekilde canlandırılmasıdır. Karakter tasarımı, storyboard, ses kayıt, layout, prodüksiyon gibi süreçlerden dolayı 2D animasyonun hazırlanması daha zahmetli ve uzundur. Fakat yarattığı etki büyüktür. Daha çok firma, ürün tanıtımı için kullanılan 2 boyutlu animasyonları çeşitli web sitelerinde görmekteyiz. Doğru kurgulanmış 2 boyutlu animasyonlar TV reklamlarında kullanabileceği gibi, web ve sosyal medya hesaplarında da kullanılabilir.
3D animasyon modelleme; genelde sinema, inşaat, sanayi ve tıp gibi farklı sektörlerde tercih edilmektedir. Var olan bir nesneyi 3 boyutlu dijital ortama taşıyarak çalışmaların dijital ortamda ilerletilmesi sağlanır veya tamamen hayal ürünü bir nesne de tasarlayarak 3D modellemeler sayesinde gerçeğe yakın halini oluşturulabilir.
Gogoras 3D karakter tasarımı ile var olan firmanızın veya yeni markanız için maskot oluşturabilir. Firmanın maskotunun olması marka bilinirliği açısından katkı sağlarken firmanızın daha da akılda kalıcı olmasını sağlayabilir.

Tanıtım ve Viral Filmler

Kurumsal tanıtım filmleri; bir firmanın ürün, hizmet veya faaliyetlerine dikkat çekmek amacıyla hazırladığı filmlerdir. Kurumsal tanıtım filmleri, şirketin üretim parkurunu, yeteneklerini, teknolojisini, ürünlerini anlatır. Müşterilerine sağladığı faydayı veya topluma katkısını vurgulayarak şirket hakkında bilgiler verir. Kurumsal tanıtım filmleri, müşterilerin yanı sıra çalışan personele, hissedarlara, iş ve finans çevrelerine, devlet kurumlarına yönelik yapılabilir. Kurumsal tanıtım filmlerinin satışlar üzerinde ciddi bir etkisi vardır. Tanıtım filmlerini yapmak hem prestij açısından hem de insanlara doğru ve anlaşılır bir biçimde ulaşma adına önem taşır. İzleyicilerin aklında kalmasını sağlar.

Viral Film Reklamları; Dijital kanallarda hızla yayılması amaçlanarak yapılan videolar viral reklam ismini almıştır. İnternet üzerindeki Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medya alanlarında genelde mizahı yüksek, etkileyici videolar paylaşılarak çok hızlı bir şekilde yayılması sağlanır. Bu tarz video türlerine viral video denir. Firmalar veya markalar hem bilinirliği arttırmak hem de izleyen kullanıcılar üzerinde duygusal bir etki bırakmak istediklerinde viral reklam filmlerini kullanmalıdır. İnternette gezinen ve çeşitli videoları izleyen kişilere “Paylaş” butonuna bastırmak oldukça zordur. Viral filmler sayesinde güncel, mizahı yüksek ve insanlar üzerinde etki bırakacak projelerle dijital ortamdaki popülerliğinizi, paylaşım sayınızı arttırabilirsiniz. Viral videolar, viral reklamlar dijital medyanın en efektif reklam türüdür. Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hedef kitlenizi ve ilgi alanlarını doğru analiz etmekten geçer. Hedef kitle ve sektör analizi yapılmadan hazırlanan bir viral reklam filmi bazı sorunlara sebep olabilir.

Gogoras olarak, kreatif ekibimizle markanızın bilinirliğini artırmak ve sektörünüzde farkındalık yaratmak için kurumsal tanıtım ve viral film konularında hizmete hazırız.

Markamız ve Kader Ortaklığımız İçin...