gogoras...

Yazılım Geliştirme

Gogoras her bir danışanını özel ve özgül olarak kavramaya çalışır. Bu yüzden ilkin temel stratejisini ve taktiğini, danışanının kurumsal oluşumuna, gelişimine ve dinamiklerine odaklar. Danışanını bir şirket kurmanın kolaylığı ile marka yaratmanın ve markayı sürdürülebilir bir gelişim içinde yaşatmanın zorluğu arasındaki gerilimden kurtarmak için uygun bir vasata yerleştirir. Böylece danışanını gerçekçi ve doğru çözümlerle başlangıç yapmaya teşvik eder. Yani bir marka yaratmanın ilk adımının potansiyellerin gerçekçi ve doğru şekilde aktüelleştirilmesinden geçtiğini, danışanı ile paylaşır. O halde Gogoras sadece danışanlarının karşısında bir şirket olarak değil, müşterek olarak vardır. Tam da bu yüzden Gogoras, sadece, müşterekliğini baştan kabul edecek danışanlarla birlikte marka oluşturmanın ve pazarda markanın vizyonunun ve misyonunun gerçekleştirilmesinin peşine düşer.

Mobil uygulamalar

• Bir insan cep telefonunu ortalama olarak günde 150 defadan fazla kontrol ediyor.
• Cep telefonlarında geçirilen zamanının %69’u mobil uygulamalarda oluyor.
• Akıllı telefon kullanıcılarının 79%’u ürün siparişlerini tablet veya telefon üzerinden yani mobilden veriyor.

İnternet teknolojisi hayatın her alanında ve gittikçe de uzun sürelerde yer almaya başladı. Haberler internet üzerinden takip edilmektedir, dizi ve filmler seyredilmektedir, müzik ve radyo dinlenmektedir, alışverişi internetten yapmaktadırlar. Hastahane randevularına internetten başvurulmaktadır. İnternetin hızlı ve sürekli olması, internet içeriklerinin zenginleşmesi, bilgisayarların kolay taşınabilirliği ve akıllı telefonların varlığı mobil uygulamaların önemini artırmaktadır. İnternet teknolojilerinin ve cihazların gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte, kurumsal firmalar için mobil uygulama ihtiyaçları da artmaktadır. Web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi haline gelmektedir.

Gogoras firmanız için yaptırdığınız web sitesi ve web sayfaları aracılığı ile sunduğunuz hizmetleri mobil ortamda da vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gün geçtikçe sitenize gelen trafik düşecek ve ziyaretçi sayınız azalacaktır. Başarılı şirketlerin birçoğu, mobil uygulamalar sayesinde kullanıcılarına özel olarak ulaşmakta ve etkileşime geçmektedir. Gogoras tarafından hazırlanan mobil uygulamalar sayesinde kurumlar müşterilerine en iyi kullanıcı deneyimini sağlamaktadır. Çeşitli ihtiyaçlara yönelik Android, iOS ve Windows Phone platformları için uygulamalar geliştirmekteyiz.

Yazılım geliştirme

Firmaların kullandıkları hazır paket programları genelde yetersiz kalır. Bu durumda kullanıcıların daha pratik, hızlı ve güvenli bir yazılıma ihtiyaçları olmaktadır. Firmanıza özel geliştirdiğimiz yazılım ara yüzleri sayesinde kullanıcılar daha kolay ve sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Peki yazılım geliştirme süreçleri nasıldır?

Firmanızın yazılım ve donanım altyapısı incelenir. Kullanıcılar ile görüşülür. Sorunlar tespit edilir. Özel isteklerinizi ve hedeflerinizi dinleriz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, uygun bir plan oluştururuz. Görsel tasarımlar yapılır. Kodlar yazılır. Yazılım güvenliği sağlanır. Yama ve entegrasyonlar yapılır. Test süreci başlar. Bu sırada kullanıcı eğitimleri verilir. Test bitiminde son güncellemeler yapılır ve canlı kullanıma geçilir. Özel yazılım geliştirme süreci biraz zaman alıcı olmaktadır. Çünkü, firma içi organizasyon yapınıza, faaliyet alanı ve sektöre, talep ve isteklerinize göre size özel butik bir yazılım oluşturulması iki tarafında bu işe ayıracağı zaman ve emeğe bağlıdır. Ancak yazılım geliştirmeleri bittiğinde; Verimliliği ve güvenliği daha üst seviyeye çıkartmak, sağlıklı ve hızlı raporlama almak, departmanlar arası eş zamanlı ve uyumlu çalışma dengesini sağlamak gibi pek çok avantajlar doğacaktır. Şirketinizde herhangi bir yazılım kullanmıyor veya kullandığınız sisteme özel farklı çözümler arıyor olabilirsiniz.
Gogoras, ihtiyaç duyduğunuz konularda firmanıza özel yazılım geliştirmesi yapar. İşlerinizi kolaylaştırır.

Entegrasyon

Şirket içerisinde kullanılan farklı uygulamalarınız kendi aralarında konuşmuyor yani entegre bir şekilde data alışverişi yapmıyor olabilir. Veya mevcut yazılımınız başka sistemlerle birlikte çalışmıyor da olabilir. Kullandığınız yazılımın iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor alma gibi talepleriniz de olabilir. Birden fazla farklı yazılım ürünleri kullanıyorsanız, veri girişi, rapor çekme ve data karşılaştırma gibi komplike işlemlere ihtiyaç duyduğunuzda, bu yazılımlardaki verileri birleştirmek ve kümülatif sonuçlar elde etmek çok zor olmaktadır. E-ticaret entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları, ticari yazılım entegrasyonları, muhasebe entegrasyonları, sosyal medya satış entegrasyonları ve iş zekâsı uygulamaları konusunda bizden hizmet alabilirsiniz.

Gogoras kullandığınız programları birbirine entegre eder ve ihtiyaç halinde birbirleri ile uyumlu ve senkronize çalışmalarını sağlar. Bağımsız uygulamaların kendi aralarındaki data aktarımlarını sağlamak için entegrasyon uygulamaları ve çözümleri sunar.

Markamız ve Kader Ortaklığımız İçin...